View Single Post
Staro 19.04.2018., 22:06   #1373
boris1408
Premium
Moj komp
 
boris1408's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2007
Lokacija: Petrinja
Postovi: 190
Uzeo sam na kraju AOC G2770PF , jedan dan kad stignem postati ću slike od cijeloga build-a i napisati nešto malo osvrta na sve komponente koje sam kupio.

Za sada o monitoru:

+kvaliteta izrade
+144HZ (tj 120 jel nisam još drivere sredio) SE VIDI IZ AVIONA, ja recimo razliku vidim i u windowsima kad pomičem miš (i to na intel HD630)
+veličina (za gledanje filmova.....)
+igranje na ovom monitoru je wow

-veličina (za gaming meni osobno prevelik, na 80-100cm ne vidim sve kuteve bez da pomičem glavu)
-slika na tvorničkim postavkama (Bez podosta surfanja, pronalaska pravih postavki i višesatnog podešavanja slika izgleda jadno i isprano. Kad sam ga spojio prvi dojam je bio "wtf sam ja kupio". Kad se sve podesi i pri paljenju pojedinih profila FPS, RTS, Racing... se izmami osmijeh na lice. Igranje diabla, LOL-a , cod-a na ovakvom monitoru je stvarno pravi užitak.)
-1920x1080 je po meni negdje na granici rezolucija za ovu veličinu monitora

Problem stoji što ga nemam s čime usporediti, a isto tako sam bez kompa nekih 5g., a nisam igrao skoro 10g.
Kad mi stigne gtx 1070 i kad to sve složim i podesim onda ću još detaljnije opisati iskustvo jel mislim da me sada i dosta koči intel HD630 na tom dijelu.
boris1408 je offline   Reply With Quote