View Single Post
Staro 28.09.2014., 21:47   #170
sandokan111
Banned
 
Datum registracije: Dec 2013
Lokacija: ST
Postovi: 950
Citiraj:
Autor herion Pregled postova
ali pazi ovako-brzina mi padne na 6 Mb, ali ruter pokazuje još uvijek cca 12250 Mb. Nazovem T-com i pitam zašto mi je došlo do pada brzine, ovaj to proslijedi nekim tehničarima i nakon minut-dva čekanja kažu mi da njima pokazuje kako je linija 12250 Mb.
Neznam sta bi ti odgovorio jer nisam previse razumio sta si napisao. Ili je 6mb ili nije. U svakom slucaju, kako ti ruse brzinu, tako ti povecavaju marginu i veza moze radit s vise smetnji (to sto rade tvom susjedu). Sad ako oni kazu da je jos 12, a ti vidis 6, nisam siguran gdje vidis onda.

Citiraj:
Autor Volume Pregled postova
Čitao sam nešto po netu da je moguće isključiti nekakav Interleaving pa da bi to tribalo pomoći. To se isključuje u samom ruteru ili nekako drukčije?
To ti operater mora iskljucit, i da, bit ce ti brza veza, ali nestabilnija. Ako ti to parica podrzava super. Nisam vidio puno ljudi da stavljaju na fast, jer zakonski nikakav ping ti nemoraju garantirat, dok brzinu i stabilnost moraju, tako da ti radi pinga nemozes raskinut ugovor, ali mozes radi nestabilne veze.
sandokan111 je offline   Reply With Quote