View Single Post
Staro 06.09.2014., 23:08   #34
zicozg
Premium
Moj komp
 
zicozg's Avatar
 
Datum registracije: May 2008
Lokacija: cro
Postovi: 108
Danas sam bio u njihovoj poslovnici, kupio nesto sitno, kasnije zamijenio. Nisam zadovoljan onom dvojicom koji tamo rade. Ne ocekujem da skacu oko mene, niti to volim, ali onakvu nezainteresiranost nisam dugo dozivio.

Jedva da su pozdravili kad sam usao, a bio sam jedini kupac,onda kad sam rekao sto me zanima jedva da su mi pokaali, nisu niti ustali sa stolca nego me poslali iza pulta da razgledam. Bilo mi je neugodno pitati za pomoc je sam vidio da im se ne da radit. Ja 15 minuta stojim iza njihovih leđa niti da me pitaju dal trebam pomoc ili savjet.

Kupim stvar, dodjem doma, vidim da mi ne pase, uredno zapakiram kako je i bilo, odem zamijeniti i kad sam dosao, koda sam ga doso zicat soma kuna da mi da. Bahat, lijen mi pomoc, ne bi usto s onog stolca taman da gori. Ovaj drugi totalno nezaiteresiran niti ne pita kako moze pomoc. Nesto je izvoljevao pa sam rekao da mi ne pase i sam sam otisao i uzeo drugo bez da mi je ponudio, jer on sam ne bi sigurno. Uglavnom, neugodna kupovina..

Jos sam si mislio dal da odem tamo ili u Vemil.. u Vemilu godinama kupujem sve i svasta i nikad problema i usluga na mjestu, ovi vise nikad.
zicozg je offline   Reply With Quote