View Single Post
Staro 17.01.2019., 10:43   #6302
Roberto
Premium
Moj komp
 
Roberto's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2006
Lokacija: Zagreb
Postovi: 2,534
Citiraj:
Autor segregator Pregled postova
Bogme opala aktivnost ovdje, ima li kakav atraktivan novi coin? Ja sam jeftino pokupio nešto XBASE i ZCN pa sad čekam da vidim
što će biti od tih projekata...CHT mi je zasad ispao najjači, 42X vs ETH, šteta što se nisam dočepao više prije pola godine
Ja sam u gužvu nenormalnoj. na poslu hektično, doma petomjesečni hahar uzme većinu vremena

Novo nešto nemam za preporučiti a da već nisam spomenuo. Od poznatog, ušao jače u ZIL koji sad pumpa uoči mainneta, uspio uzeti BTC i ETH u većim količinama na dnu, ponešto i LTC, s ETH i LTC sam u odličnom plusu, cca 50%.
TRX uletio na 670, malo kasno ali bit će tu još pumpova. Čeka se BTT token, i cijela priča oko toga bi mogla ispasti game changer, prvi veći korak prema adopciji. Uglavnom, token će biti airdropan TRX holderima, čeka se vijest oko toga koja će vjerojatno dati fini pump.

Od ostalog, ne znam da li ste upratili - Nauticus je neslužbeno pokrenuo burzu, od vikenda se može trejdati i s NTS. Obzirom da je mali promet a burza još nije službeno lansirana, NTS je u vrlo visokoj volatilnosti, pa sam i tu fino zaradio. 30 tak prodajnih naloga od 600-900 sat, pa kupovni od 250 do 450 sat. Većina prošla, vratio sam si ulog, i još zaradio isti 2,9x. Da i burza ne uspije, sad sam miran, al polovicu tokena iz ICO (uglavnom zaključane) sam ostavio kao moon bag. Sad se cijena izgleda stabilizirala oko 630-650 sat, bude li novih padova, kupujem opet za nove prodaje

Tko još nije ušao a želi, ICO cijena je bila 1000 sat, sad je na cca 650. Dugoročno je i to ok cijena, al ja vjerujem da će još koji put zaroniti ispod 500 sat.
__________________
i5 2500k / asrock p67se / 4x4gb DDR3/ samsung evo 250gb ssd / 2 tb wd hdd / Gigabyte windforce GTX 950 / super flower 650w / CM 690
Roberto je offline   Reply With Quote