Tema: Revolut
View Single Post
Staro 23.10.2019., 13:34   #537
mierdadeltorro
Premium
Moj komp
 
mierdadeltorro's Avatar
 
Datum registracije: Jun 2009
Lokacija: zadar
Postovi: 225
Citiraj:
Autor coconut Pregled postova
Imam neobičan problem s Revolutom. Imam devizni tekući račun (Visa Electron debitna kartica) na Erste na kojem se nalaze € i $. Kada top-upam bilo koju valutu na Revolut, banka mi smanji raspoloživost obje valute za prebačeni iznos. Stanje mi ostane isto, samo se smanji stavka 'Raspoloživost'.
Jedno pitanje. Htio bih na Revolutu staviti kune. One se nalaze na posebnom računu/kartici (Maestro kartica). Ako dodam i tu karticu na Revolut, hoće li biti dovoljno 'pametan' da mi povlači kune s nje, a ne sa Vise s valutama? Pitam zbog toga što mi svaki put kad topupam valutu sa devizne kartice, Revolut izbaci tekst u stilu 'Vaša kartica je u kunama. Hoćete li da prebacimo kune ili odabranu valutu?' To pokazuje da baš i nije 'pametan'.

to ti je kod erste normalno. skine ti iznos sa svih raspoloživih valuta, dok se transakcija u potpunosti ne obradi. poslije ćeš vidit da ti je skinulo samo onu u kojoj si plaćao.
a i meni je isto za deviznu maestro od Erste revolut rekao da je u kunama i ponudio top up u kunama, kad sam probao transakcija je odbijena jer nema kuna na devizom računu.
za ovo prvo provjeri do kraja isto i bude kad paypal povuče lovu. smanji se raspoloživost sa svih valuta. prati stanje, al do idućeg tjedna že se to korigirati. za revolut treba nešto dulje nego kad ide paypal (ebay)
mierdadeltorro je offline   Reply With Quote