View Single Post
Staro 25.11.2017., 16:01   #65
GreenArrow
Banned
Moj komp
 
Datum registracije: Dec 2016
Lokacija: Zagreb
Postovi: 61
Citiraj:
Autor Drug Brko Pregled postova
Još jedna stvar ide glede sugestija nekih članova nama modovima. Ako prijavljujete post, dovoljno je napisati "vrijeđanje", "psovke", "spamara" ili slično. Ne morate pisati prijedloge za kaznu onoga kojeg prijavljujete niti nam ne morate sugerirati što bi bilo dobro da mu "napravimo". Budite sigurni da smo kompetentni što napraviti u tom slučaju
L-o-l...

Citiraj:
Autor zhecky Pregled postova
Dobri stari jedi academy...
Inače neki likovi su računali koliko treba za pootključavat sve u igri i došli do neke brojke od oko 4000 sati, što znači da bi trebali igrat oko 4 sata SVAKI DAN kroz 3 godine
Vidi cuda, ja igram Battlefield 4 vec 4-5 godina i jos uvijek nemam sve otkljucano.
Vjerovao ili ne ali igre su upravo na taj nacin i zamisljene Jer ko bi kupovao igru u kojoj unutar 2-3 tjedna otkljucas sve zivo i onda se dosadjujes jer nemas novih zadataka pred sobom.
Danasnji igraci bi sve na gotovo. Nejde to tak...

A kaj se Battlefronta tice, uopce ti ne treba niti lipa potrosena da bi napredovao cisto dobrom brzinom. Ja ne visim u igri po cijele dane a ipak, nakon samo tjedan dana igre vec imam dosta napredka. Skoro sve otkljucano za heavy klasu, isto kao i ekipa s kojom igram preko Discorda.
GreenArrow je offline   Reply With Quote