Tema: Metro Exodus
View Single Post
Staro 18.02.2019., 16:16   #661
IHrvojeI
¯\_(ツ)_/¯
Moj komp
 
IHrvojeI's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2016
Lokacija: Pag
Postovi: 1,164
Citiraj:
Autor Roberto Pregled postova
koliko se sjećam, mogo si ptice u letu skidat, s kranova stvari rušit gađanjem sajle na kojoj vise... Bilo je toga dosta, ali mi već puno i isparilo, nisam igrao to odavno.
To sve si mogao i u brdo drugih igara ali nema veze, ja sam više mislio na destruktibilnost okoliša kao takvog - tu si zapravo malo toga mogao napraviti. Tipa, radit rupe zemlji, odvalit komad zgrade, rušit sva drveća itd.

Citiraj:
Autor BladeRy Pregled postova


@Hrvoje

Nije to do ratinga, imas novi Mortal Kombat koji je brutalniji nego ikad. Fatality i klanja da ti se zgadi. Imas i druge igre gdje komadas likove. Nije da mi fali komadanje u Metrou, al da nema ni rupe od metka? Pa to nije PG rating to je dora the explorer rating. Nije da se nemoze stavit crvena fleka tako gdje je metak udario, al i to je bilo pretesko. Kao potrudili su se dobro od modeliranja nokta kojeg vidis 3 puta u igri, al putem sta ubijes 2k ljudi, tu nema detalja. Ma zalosno.
I sad ti taj Mortal Kombat ne mogu igrat maloljetnici... Razlika je u tome što je to zaštitni znam MK dok kod metroa to nije slučaj. Metro to nikad nije ni imao, kao ni brdo drugih igara... Ja ne govorim da je to dobro samo pokušavam objasniti zašto je to tako.
IHrvojeI je offline   Reply With Quote