Tema: Metro Exodus
View Single Post
Staro 26.01.2019., 07:11   #301
IHrvojeI
¯\_(ツ)_/¯
Moj komp
 
IHrvojeI's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2016
Lokacija: Pag
Postovi: 1,164
Citiraj:
Autor Drug Brko Pregled postova
Klasa optimist sam. Redux je bio ebački optimiziran o odnosu na LL a kamoli na 2033. Prvi 4A engine je bio ubojica. RT je tu za RTX-ice, ali uvjeren sam da Pascal bude svoje odradio.

Podijeliti ću sa vama plan. Dakle na steamu uzeti na dan izlaska i probati sat vremena. Ako bude radilo kako se spada, refundiram i uzmem za dvadesetak eura manje negdje drugdje (gold verziju pikiram). Ako ne bude radilo kako se spada, opet refundiram i čekam videotekarsku verziju

Either way, refundiram sa steama. Imate ili 2h gameplaya ili 14 dana, do čega prije dođete. Ne vidim bojazan u tome. Kupiš, probaš, refundiraš. Nisi nikog oštetio niti bi morao na ispovijed kod Anteta koji prodaje posvećene grafičke 1060 na njuškalu po 800 kuna. Tako da bez straha...

Sent from Usreo Mobara
Ne znam kako ekipa ovdje diše ali meni se ne gadi smanjiti neku postavku i dobit koji FPS više npr. sjene i AA i već imaš 15-20 FPS više (refleksije, motion blur su također na listi za odstrel).
ALi to je sve pod uvjetom da ovi điberi naprave postavke u igri kako spada a ne da zbuksaju sve iza jedne stavke ko i kod prijašnjih igara...
IHrvojeI je offline   Reply With Quote