Tema: Automobili
View Single Post
Staro 04.11.2018., 13:47   #40303
Elven
Premium
Moj komp
 
Elven's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2002
Lokacija: Zagreb
Postovi: 2,721
Citiraj:
Autor raliSHA Pregled postova
Evo prvi primjer koji sam, naletio.. Polo V 1.2 sa stražnjim bubnjevima i 1.2 tsi sa stražnjim diskovima:

http://www.zeperfs.com/en/duel3010-5603.htm

Razlika 100-0 više od dva metra i to sa hladnim kočnicama.
Uletavam ko pravi padobranac u ovu raspravu, ne znam dal sam ikad vozio auto s bubnjevima (BMW 524tds, Corolla 1.3 '91 (možda ona?), Alfa 147, Mazda 3 Mk1, Mazda 6 Mk1), pa iz vlastitog iskustva nemam šta za reći.

Ali ako je točan podatak o 2 metra, i to u idealnim uvjetima (hladne kočnice), kao kupac i prosječni vozač koji se vozi uglavnom po Zagrebu, bi izbjegavao bubnjeve u širokom luku.

Braniti tezu činjenicom da ih proizvođači još ugrađuju, je OK teza, ali ne za Lijepu Našu. Proizvođač ne očukuje da ćeš ti Polo 1.2 voziti voziti niz Učku, Medvednicu i slično... ali hrvatska realnost je da će to često biti jedini auto u obitelji, a ne autić za otići do shopping centra i nazad. OK Polo je danas velik ko Golf IV nekad, ali recimo Up ili Citigo... s tim autom se ne bi trebalo služiti kao jedinim autom.. ponavljam, HR realnost je drugačija, i ja da kupujem auto kao jedini auto, koji ću koristiti u svim situacijama, bi (nakon svega pročitanog) izbjegavao bubnjeve u širokom luku.
Elven je offline   Reply With Quote