View Single Post
Staro 11.08.2018., 15:39   #36
hakija
Premium
Moj komp
 
hakija's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2007
Lokacija: ZG
Postovi: 322
Citiraj:
Autor Romul Pregled postova
Taj XPS 13 ili 15 koji god mi uopce ne izgleda kao ozbiljan poslovni laptop. To mi vise izgleda kao lijepi gadget za pokazat na stolu. Lijepi fini tanki laptop sa prekrasnim ekranom.

Zato sam se i odlucio na kraju za Latitude 7490. 16 Gb ram 1 Tb NVMe i i78650u procesor. Sve radi bez greske premda ja nemam tako intenzivne zahtjeve na GPU/CPU.
Inace koelga je u isto vrijeme kupio XPS13 i njegov je znacajno bucniji ventilator odnosno cesce se pali a sjedimo u istom uredu dakle isti ambient a manje vise i isto radimo na racunalu.

No u tvojem slucaju zasto nisi isao na radne stanice Precision posto ih Dell ima u ponudi
Recimo:
https://www.dell-shop.sk/dell-precis...spec2-5530-001

Za njih vjerujem da bi uredno radili za razliku od ovih igracki XPS.
Moja konfiguracija je XPS 15 9560
i7700hq
full hd
32gb ram
1tb evo960
1tb evo860
GF 1050

Kako puno putujem velicina mi puno znaci, za takvo kuciste ova konfiguracija je mrak!

ne bi bas reko da je fency igracka...a po testovima i review ovima je svuda top!

izgledom i portovima skoro pa identican ovom precisionu. Koji bez premca izgledom i konf sad izgleda super! Prije su to stvarno bile kante kao 7000serija ali ovo je sad vec nesto! Definitivno za izbor kod iduce kupovine...




Sent from my starship using subspace communication channel
hakija je offline   Reply With Quote