View Single Post
Staro 09.11.2018., 12:59   #68
sakomako
Registered User
 
Datum registracije: May 2013
Lokacija: nigdje
Postovi: 599
Citiraj:
Autor prileee Pregled postova
Da momci, ali ovaj forumski trol zna bolje od vas, u teoriji naravno. Jer se nikad nije susreo konkretno s tim problemom ali teoretizira do zla boga i tako ce nekog potencijalno zaje+at sa svojim "savjetima" i uvjerenjima koja se baziraju na nicemu osim na njegovom razumijevanju kako bi trebalo biti.

Frajer me podsjeca na one americke I-AM-CITIZEN-OF-PLANET-EARTH-YOUR-LAWS-DONT-APPLY-TO-ME pametnjakovice sta sloze pravila onako kako njima pasu pa zavrse sa policijskim 9mm u prsima ili u laksoj verziji u pritvoru sa modricama.

Podsjetio bih dotičnog netrolera na prvi upis na ovom PDF:


Ovaj puta kineski webshop SCDKey ima ponudu za forumaše - keyevi za Windowse 10, Office 2019, igre...

(sponzorirani sadržaj)




Ja sam se referirao na to i dao link na daleko jeftiniju ponudu, a također sam naglasio da je velika razlika ako se to nabavlja od tvrtke koja ispostavlja uredan račun i koja legalno posluje unutar EU, a nakon toga je krenula sva priča.


A što se tiče sretanja sa praksom porezne i inspekcije imao sam i tu čast, ali sam bio uporan i riješio stvar u svoju korist. Jer ako radim kao privatnik 31 godinu onda teško da sam ih mogao izbjeći u praksi.
sakomako je offline   Reply With Quote