View Single Post
Staro 02.03.2018., 07:19   #2976
tomek@vz
Premium
Moj komp
 
tomek@vz's Avatar
 
Datum registracije: May 2006
Lokacija: München/Varaždin
Postovi: 3,346
https://www.links.hr/hr/article/reklamacije

Prvo - ne branim nikog. Drugo - iz osobnog iskustva i 6 godina rada u Linksu mogu samo reći da treba sagledati stvari objektivno a ne na osobnoj razini. Da nisam radio tamo tak dugo možda bi ja odma s vilama išao da mi se ne zamijeni istog trena al eto znam onu drugu stranu. Dakle ovo sve s povratima nebi bio nikakav problem da nema ekipe koja mulja što zbog neznanja što namjerno (čitaj ošteti robu ili ambalažu ili jednostavno nezna rukovat istom (imali smo lika sa magisterijem - FOI koji nije znao da printer treba uključiti da bi kadica za tinte došla u poziciju za zamjenu iste...)). Roba ako je tuto kompleto ko iz dućana najčešće nije bila problem već otvarana ili korištena. Bilo je dosta slučajeva kad su se ploče vratile sa spiganim pinovima na socketu, sluške sa potrganim kablom a ono jel...ne radi i oni znaju svoja prava (jednom sam imao lika koji je doslovce pljuvao po dućanu jer si je skurio RAM). Mi smo uvijek zadržavali robu na servisu (max 24 sata) dok nismo u miru pregledali istu i osigurali se da je sve ok s njom. Što mislite tko plaća takvu oštećenu robu ako se zamijeni na svoju ruku? Bez obzira jel to nešto za 5kn ili 3000kn ili više. Svatko ima prag tolerancije al ono...Ako je sve bilo u redu najčešće je ljudima javljana isti dan povratna informacija i ak si čovjek skoro sve se dalo dogovoriti. Već godinu dana nisam tamo pa su pravila možda drukčija no morate shvatiti da se moraju i oni zaštiti od muljaža. Kad je sve bilo po propisu nijedan kupac nije bio oštećen.
tomek@vz je offline   Reply With Quote