View Single Post
Staro 29.06.2017., 12:30   #1428
bertone
Premium
Moj komp
 
bertone's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2010
Lokacija: Zagreb
Postovi: 2,016
Citiraj:
Autor robik666 Pregled postova
Poštovanje
Javlja se budući član thinkpad obitelji, na ebayu sam uzea jednog t 430 za 1100 kn, klasična konfiguracija s 4 gb rama i hard diskom.
Pa me zanima ima li ikakvih caka, tajni za dobar rad? Mislim stavit win 7, a u skorasnjoj budućnosti jos uzet 4 gige rama i ssd. Imaju li kakvi programi koje bi bilo dobro instalirat?
Zahvaljujem
Čestitke na dolasku u klub

Ako baš moraš (želiš) koristiti Win, skineš Lenovo System Update i on će sam pronaći i ponuditi sve potrebno... uostalom, dok čekaš da stigne taman imaš vremena polako pročitati cijelu temu o ThinkPad laptopima

Citiraj:
Autor cdanijel Pregled postova
Nisam siguran zašto w7. Ti strojevi vrte štogod te volja.
Personal flavour je Mint ako je za po doma i za dokoličarsko surfanje i w10 ako trebaš na njemu actually raditi...
Slažem se da je grijeh na TP koristiti WIndowse jer Linux tako lijepo radi na ThinkPadima (obrati potrošnju rama kod Archa na T420 - 2. slika), čak je i autonomija rada na bateriji bolja što mi je bilo teško za povjerovati dok sam nisam isprobao na nekoliko modela TP i različitih distribucija.
Također, danas sutra za siću ubodeš dock na koji spojiš periferiju i koristiš laptop kao desktop kad si doma/na poslu.
bertone je offline   Reply With Quote