View Single Post
Staro 09.11.2018., 17:55   #76
Bubba
E Pluribus UNIX
Moj komp
 
Bubba's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2002
Lokacija: M82
Postovi: 6,532
Citiraj:
Autor sakomako Pregled postova
Zašto da stavljam OIB, to je stvar mene i porezne i inspekcije. Možemo raspravljati o temi, ali podaci o tvrtki su poslovna tajna.
"Poduzetnice", tvrtka i njoj pripadajuci OIB je, pazi sada, javni podatak. No, koliko vidimo iz tvoje "poduzetnicke prakse" (u kojoj i dalje navodis ljude na stetu, bavis se nadripisarstvom i, kako je vec spomenuto na forumu, zahvaljujuci Googleu ces nekome potencijalno upropastiti posao i zivot).

...

Citiraj:
Autor sakomako Pregled postova
A što se tiče sretanja sa praksom porezne i inspekcije imao sam i tu čast, ali sam bio uporan i riješio stvar u svoju korist.
...
Citiraj:
Autor sakomako Pregled postova
Nije mi ništa stiglo od porezne.
"Poduzetnice", osim evidentnih sizofrenih cepanja, mozes li ih iz šrodingerovskog sabiti u jedno stanje, pa da se napokon odlucis jesi li ili nisi imao "iskustvo", "cast" odnosno kako mi profani poduzetnici to volimo racionalizirati - pokazi rjesenje koje je vezano za temu.
Citiraj:
Jer ako radim kao privatnik 31 godinu onda teško da sam ih mogao izbjeći u praksi.
Ako radis ispravno, zapravo je velika sansa da ih izbjegnes. Mogu ti to sam potvrditi od 2003. godine, ne znam kako je bilo prije, no ti si ipak stara "poduzetnicka kuka", koja taji i skriva tvrtku i njezin OIB, kao i rjesenje koje si dobio nasadivsi na karu cobane iz Porezne, objasnivsi im da im ti nemas sto objasnjavati i neka si gledaju tvoje linkove.

Prokleti WiFi i njegova dosezljivost u zatvorenim odjelima psihijatrijskih klinika po Hrvatskoj...
__________________
Programer
Rok od dva mjeseca u stvari znači četiri, ali nikako ispod šest.
Bubba je offline   Reply With Quote