View Single Post
Staro 02.07.2016., 13:17   #141
xlr
49%winner
Moj komp
 
xlr's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2007
Lokacija: PU
Postovi: 8,758
President: ako ti "smeta" velicina N5 naspram N4 onda ti svakako ne bi mogao preporuciti N6P (imam/imao sva 3 moba). N4 mi je bio najudobniji mob u ruci, bez casea, gol. Meni je skok sa N5 na 6P bio vrlo osjetan, nisam znao di bi s mobom u dzepu, u hlacama, u pedertasni... Sve mi je na knap kad je u pitanju nosenje moba. U ruci mi je bio nezgrapan prvih par tjedana dok nisam stekao neku sigurnost koristenja jednom rukom. Imam veliku sapu, ali i dalje nemam 100% siguran grip kad baratam jednom rukom. Da me netko malo gurne po ruci ili laktu mob bi sigurno izletio iz ruke

Kad koristim nekakav silikonski case (nillkin nekakav prozirni) stvar je puuuno bolja, mob se ljepi za prste pozadi i moze se lakse baratati. Case uvijek stavljam kad idem recimo na bajk, barku, u prirodu...

Imam na mobu i dbrand karbon skin ali on doda jako malo gripa. Stavio sam ga najvise iz razloga jer onda mob mogu baciti na stol bez straha da ce se crna boja pozadine ogrebati (a prelako se grebe).

Danas kad uzmem N5 u ruku mob mi je premali, lako se drzi, sa 3 prsta ga mozes koristiti N4 nemam vise doma.

Ukratko nakon nekih 3-4mj koristenja 6P: velicina mi ne smeta, odlicna mi je za sve sto radim na mobu, multimedija je vrh, zvucnici takodjer (nazalost buduci nexusi ce prema glasinama izgubiti front-facing zvucnike).
Jedina mana je prikaz ekrana na izravnom suncu (tu je N5 bolji, ali 6P mu moze parirati kada upalis high brighteness mode koji sigurno vise cucla i mooozda skodi amoledu) i velicina kad ga moram nositi u hlacama (osjeti se, jbga), u pedersonu, a morao sam se pozdraviti s torbicom jer je premala za mob... Mozda da promjenim stil odjevanja, hmm

I najbitnije, nakon tih 3-4mj ne vidim burn-in efekt na mjestu nav bara (koristio sam donedavno stock google ikone) ili status bara. Sad imam 3 male tockice jer mi to vise pase
__________________
Keep calm and fastboot oem unlock.

Zadnje izmijenjeno od: xlr. 02.07.2016. u 13:22.
xlr je offline   Reply With Quote