View Single Post
Staro 19.07.2018., 15:21   #2159
dada-as
Bot Maker
Moj komp
 
dada-as's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2005
Lokacija: medjimurje, mala subotica
Postovi: 2,726
Kod nas ne, mi uvijek kasnimo za sviejtom akd treba spustiti cjene, jer kod nas jednom kad se dignu, nikako da padnu.

Osobno niti ne gledam 570, 580, 470(ni u ludilu), 1060 3gb (lol) po tim cjenama na njuskalu.

Imam ove grafe da nebude nejasnoca, i ne mislim ih prodavat jer nemogu dobiti onoliko koliko sam ih platio ali one i dalje rudare. A osobno mislim da nitko ne kupuje rigove, pratim taj njuskalo i tamos e ne prodaje nista, to samo tamo tako stoji. A i razumljivo je, situacija na marketu niej dobra, kao sto ej entko napisao difficulty raste a cjena pada, nema logike. A u biti je logika da to sto difficulty raste znacid a sve vise i vise ljudi stanca ETH naprimjer, odnosno kada necega ima puno i previse, a potraznja pada, logicno je da i cjena pada...

Koliko gledam 570 radi 1$, a VEGA radi 1.70$, no ako se desi nesto onda 570 ce morat kopat monero gdje radi sad trenutno 0.70, sto je vise od duplo manje nego vega. A cjena nove vege je 4400kn...

jedino mjerilo necije vrijednosti je da se javi ovdje osoba koja je u zadnjih mjesec dana kupila rig ili grafe i kaze koliko je platila.

Evo mogu ja prvi, kupio 1080ti, VEGA, i 1 1060 6GB i 2x 1060 6gb, Cijene u atatchmentu.
Tecajna lista:
https://www.hnb.hr/temeljne-funkcije.../tecajna-lista
Attached Thumbnails
Click image for larger version

Name:	grafe.JPG‎
Views:	159
Size:	43.7 kB
ID:	19942  
__________________
dada-as je offline   Reply With Quote