View Single Post
Staro 19.07.2018., 13:01   #2155
dada-as
Bot Maker
Moj komp
 
dada-as's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2005
Lokacija: medjimurje, mala subotica
Postovi: 2,726
Da slazem se s tobom, meni cak verzija rx 470 radi bolje nego rx 570 pa sam mozda zato i zakljucio da su dedicirane za ETH. Sorry moja greska, probjerio sam sto su kolege napisale i istina je da rade isto na moneru kao i 580.

A ovo da sam napisao negativno za te grafe je jer sam jucer naletio na rig, nadam se da nije clan naseg foruma, gdje grafe vise bas kao te sunke i nema uopce drva, niti plastike, sve je nastavljeno na metalnu konstrukciju. Znam nije strasno, ali to kad tako visi moze i past, pa kad padne pa oni chipovi kad tresnu o metal, neznam, mogla bi grafa izgorjet ili cak izazvat pozar zbog kratkog spoja?

Jedno je dok tu rudari koji inace maze i paze svoje komponente sloze rig, a drugo je dok automehanicar ima mesta u garazi pa je cuo za te neke rigove pa to postavio nek tamo stoji, a susjedov mali mu to nabrzinu sklepao.

EDIT:
Da se nadovezem i na ovo za da neki gameri ne paze svoje komponente. i tu se slazem. Imas automobile koji imaju po 300 000km a sacuvani su jer se na njih pazilo, a imas i ove sa po 100 000km koji samo sto ne riknu jer nisu vidjeli u tih 100 000km niti jedan servis. Ali je lakse naci sacuvane ove od 100 000km nego ove od 300 000km.
__________________

Zadnje izmijenjeno od: dada-as. 19.07.2018. u 13:27.
dada-as je offline   Reply With Quote