View Single Post
Staro 27.10.2017., 09:09   #1591
alengrosevic
Premium
Moj komp
 
alengrosevic's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2007
Lokacija: Čakovec
Postovi: 3,750
Citiraj:
Autor killuminati Pregled postova
jel može netko objasnit po čemu je ta ledica mast hev? stvarno ne kužim pored toliko opcija da vas muči jedna dioda..

pa aod je zamijenio ledicu koji usput prikazuje više od jedne notifikacije, odmah letimičnim pogledom vidiš vrijeme, ako je došla neka viber/wapp poruka, mail ili kaj već..

ir blaster je fora i nedostaje mi svakih x mjeseci kad bi mi mogla zatrebat, pa opet preživim bez toga.. na G3 sam to koristio u dvije godine par puta i to više da zajebavam ekipu nego iz realne potrebe, a doma ne koristim mobitel umjesto daljinskog..

Kao prvo, ugradnja te male ledice im je (s cjenovne strane) pi*kin dim. Kao drugo, funkcionalno ne bi ništa smetala. Ako te iritira i smeta te želiš isključivo koristiti AOD, isključiš LED notification. Jednostavno im je to fail.

Kao sto kolega kaze, ako dodje obavijest, po boji ledice vidiš što je došlo. I ledicu vidiš sa par metara, AOD baš i ne. Jbg, nemamo svi oko sokolovo da vidim s velike udaljenosti kaj na AOD piše. Ovak mogu preko cijele sobe vidjeti koje je boje ledica tj kaj treperi i točno znam kaj je došlo. Iskreno, masa ljudi s telefonom spava, jede, kenja i provodi masu vremena. Osobno pokušavam to izbjeći i telefon ostavim na ormariću ili stolu kad dodjem doma ili na posao. Nemam volje niti želje više provoditi vrijeme s njim, više nego je potrebno za posao. I onda svako malo letimično pogledam jel kaj svijetli i znam da li da palim i gledam mob. Iz tog razloga mi je ledica MAST HEV Jbg, dok smo uzimali telefone na firmu, G6 je tek došao i dobili smo ih po smiješnim cijenama, te taj dio nisam gledao. Ali s današnje perspektive, pogledao bih i druge proizvođače te razmislio o drugom modelu. Pa hebemu ako su mogli na S8 staviti tu diodicu kako ti veliš, ne znam kaj su se pametni držali u LG-u. Po meni minus ko kuća.

IR blaster mi je zamijenio nekoliko daljnskih i to mi je bio extra feature. Veliki bonus na telefonu. Implementacija toga u telefon je mrvicu skuplja od ledice i zaista ne vidim realnog razloga (osim lijenost i žurbe za izbacivanjem telefona na tržište) da ga ne ugrade u telefon. Tim više kaj je već bio na par telefona i imaju znanje i tehnologiju potrebnu za to.
alengrosevic je offline   Reply With Quote