View Single Post
Staro 02.06.2011., 13:51   #66
Starsailor
Premium
 
Starsailor's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2011
Lokacija: CRO
Postovi: 219
Uletilo na kladi okruglo 8000 kn i odlučio sam proslijedit lovu za pc.

Odredio sam uzeti
GTX 570 Twin Frozr 2 oc 2500 kn
Microsoft X6 tipkovnicu 550 kn
650W napajanje 450 kn
Graficka mi je msi izbor radi ova dva venta koje oni nude tako da se nemoram poslije muciti sa afterburnerom ili trixxom, stvarati nepotrebnu buku i onda jos da mi ti programi ruse komp (slucaj sa bf bc2 i jednim od njih), moze eventualno ako tko misli da b ise za 2500 moglo uzet nesto bolje ali onda da takodjer ima 2 venta.
Sto se tice napajanja znam da ce neki reci da je lose, ali uzimam njega jer sam ga vec imao na slicnoj konfi i radilo je vise nego dobro, prezivjelo udar groma itd. tako da cu opet uzeti isto.
Kingston ram 400 kn, obavezno cu ici na kingston, dobra iskustva imam s njima
pržilicu cu uzet neku do 200 kn i kuciste do 800 cu od oka uzeti
hard disk imam, miš imam, monitor imam, podlogu imam, zvučnike imam

E sad ostaje nekih 3000kn,
1) htio bi uzet i7-2600 ili i7-2600K neznam razliku pa ako može preporuka i koju matičnu uzet s njim (neću overclockat) valjda će biti dosta 800 kn za nju.
2) Druga opcija je i5-2500 ili 2500K (opet neznam sto znaci to K) i jacu maticnu + am cooler za proceosor.
Namjena nije nikakava poslovna nego multimedija i bf bc2, nadolazeci bf3 i arkham city.

Sad mi treba preporuka dakle koju kombinaciju procesora i maticne uzeti te dali ici na aftermarket cooler ili ne, molim cim prije ide se brzo u nabavku.
Starsailor je offline   Reply With Quote