View Single Post
Staro 16.05.2008., 19:14   #1527
dDario
Premium
Moj komp
 
dDario's Avatar
 
Datum registracije: Jun 2004
Lokacija: Zagreb
Postovi: 1,567
Ja sam ih zvao jučer da vidim jel ima koji drugi način da dobijem ta 4MB ili moram raskinut ugovor pa se ponovo prijavit (nisam pod ugovorom i korisnik sam od 04.07)

Rekli su da nemoram prekidat ugovor, budu prebacili brzinu, samo da pošaljem mail na reklamacije amis hr

Danas već stigao odgovor..

Citiraj:
Autor amis
Poštovani gospodine xxxxx,

zahvaljujemo na povjerenju koje ste nam ukazali potpisivanjem Ugovora za uslugu amis 2u1.

Kao postojeći korisnik nećete biti prisiljeni raskidati pa ponovo sklapati ugovor kako bi dobili spomenute benefite.. U tom se smjeru već i razvijaju naši postprodajni planovi.



U planiranim kampanjama prema postojećim korisnicima tijekom 2008. godine predvidjeli smo nekoliko akcija s popustima i benefitima kako bi nagradili njihovu vjernost. Već uz račun za svibanj primili ste dobru vijest vezanu za troškove korištenja telefonije a u dogledno vrijeme planiramo korekcije u brzinama korištenja interneta kao i neke nove usluge.

Amis Telekom je tvrtka orjentirana svojim korisnicima i Vaše zadovoljstvo naš je najvažniji cilj.

Stoga, kao ulog u uspješnu i nadamo se, dugotrajnu suradnju, povećat ćemo Vam (ukoliko je to tehnički moguće i ovisno o kvaliteti Vaše parice) brzinu korištenja naše usluge na dvostruko veću brzinu, a po cijeni koju ste ugovorm odabrali.



Poštovani gospodine xxxxx, kao korisnik usluge amis 2u1, sklapanjem pretplatničkog odnosa pomogli ste da kao alternativni pružatelj telekomunikacijskih usluga iz dana u dan budemo veći i jači. Vaše povjerenje ozbiljno smo shvatili i namjera nam je nagrađivati ga tijekom njegova trajanja.



Za svako buduće pitanje slobodno nam se obratite, u interesu nam je da svojim prijedlozima i kritikama pomognete još bolje i potpunije pružanje svojih usluga i sigurni smo da ćemo Vaše poklonjeno povjerenje opravdati cijenom i kvalitetom.



Srdačno Vaš

Amis Telekom


Pa se sad čeka da prebace na 4Mb .. ali ako ne prebace kroz tjedan dana, odoh prekinut ugovor i napravit novi.
__________________

IBM T43 > Centrino M750 > 2GB DDR2 > 60GB > DVD-RW > 14" XGA
Atom 230 > D945GCLF > 1GB Buffalo > 120GB > DVD-RW > HP L1940
Atom 330 > D945GCLF2 > 2GB G.SKILL > 160GB > DVD & DVD-RW > SM720N


E1400 > G31-M7 TE > GB DDR2 > 80GB > DVD & DVD-RW > SM720N
E1400 > G31-M7 TE > 2GB DDR2 > X1600Pro > 250GB > DVD & DVD-RW > SM932B


X4 9950 > AM2NF3-VSTA > 2x2GB G.SKILL > Parhelia 256 > 2x 640GB > DVD-RW > 2x SM205BW
E6300 > ASUS P5B > 2xGB kingmax > X1900AIW > 2x320GB > DVD-RW & DVD-RW > LG 194WT

dDario je offline   Reply With Quote