View Single Post
Staro 15.01.2006., 02:05   #8
JC Denton
dr. sc. tech. dipl. ing.
Moj komp
 
JC Denton's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2003
Lokacija: Rijeka-Opatija
Postovi: 3,130
High-end test mi je isto OK (to je tvoj ako se ne varam), ali mi je mid-end nekako polovicno napravljen... nekako djeluje malo nabrzaka sklepan. Imam dojam da bi trebao biti slicniji high endu nego low endu.. ono, te grafulje kupuju entuzijasti bez para, pa je red da im se na isti nacin pristupi

Kod ovog low enda mi se svidja sta su odabrane reze 800x600 i 1024x768 za testiranje, sto je sasvim logicno s obzirom na klasu. Svidja mi se index isplativosti na kraju. I svidja mi se sto se u tekstu ni najmanje ne vidi pristranost odredjenom proizvodjacu chipova / kartica. Svi problemi koji su se eventualno pojavili su lijepo napisani, ali ne tako da se nekoga napadne nego jednostavno je spomenuto koji su problemi bili i na sto treba paziti (npr. kvaliteta slike na 6200TC). Lijepo lezero, neagresivno Clanak nije predug, ali je receno sve sto je trebalo bit receno. Reklo bi se da je nekako pogodjena bit problema

Eto , da ne zaboravim, na high endu mi se svidja stvarno velik broj igri na kojima je testirano i sto je stvarno opsezan. Dobije se dobar dojam kako se koja kartica ponasa u kojoj igri/zanru. U biti je tekst vrlo opsezan i detaljan, kakav u biti i treba biti za entuzijaste koji na takve grafe i ciljaju Da je low-end takav, ne bi bio dobar

Evo i jedna stvar koja mi se svidjela na mid-end testu - spominje se ostrija i cisca slika na X1600XT kartici u odnosu na druge grafe. Sad, mene zanima da li se to primjeti i na ostalima iz X1x00 serije?

OMG, previse pisem
JC Denton je offline   Reply With Quote