View Single Post
Staro 02.09.2019., 23:21   #9383
sakomako
Registered User
 
Datum registracije: May 2013
Lokacija: nigdje
Postovi: 599
Citiraj:
Autor Drug Brko Pregled postova
U biti poanta mog posta je da su ti telekomi stvarno evoluirali tj da znaju točno što ti je dostupno od konkurencije.

Npr znaju da kod mene nema Tekom optike i da kad bi ih išao drnkati, vjerujem da bi me ladno otpilili kao i moje susjede koji su se išli inatiti pa sad imaju 30Mbps na parici za više love umjesto 150Mbps na bakru za manje love čak i sa tih 20 kn. Jbg.

Gospon Schetz očito nema tih briga tako da on nema briga i dobro da nema.

I sam sam uvijek išao na bolje. ADSL godinama. 2005 na Iskon, pa 2007 na MetroCarnet, pa 2009 na OptiCarnet, pa 2014 na H1 VDSL pa 2017 na B.net kabl. Kod svih tih prelazaka je bilo kuknjave onog ostavljenog ISPa i nuđenja svega i svačega, ali uvijek je ovaj novi imao bolju ponudu. I došao sam do zida sa B.netom. Znam i ja, a i oni da nemam kamo.

Jedino bit inatljiv i reć "nedam vam tih 20 kn jer ste lopovi" pa dat 50-60 kn više drugim lopovima za slabiju uslugu

U mom kvartu od 2014 postoji plan nove ulice, rasvjete, vode, kenjalizacije i naravno optike. 5 godina i nije se pomaklo tako da tehnički gledano, da mi je A1 digo i za 6 banki, opet bi mi se isplatilo pa moram biti "sretan kaj je samo 20 kn".

Ali da ko gospon Schetz imam rozu optiku pa da mogu birati između A1, Bneta, Iskona i T-Coma, mislim da bi bilo drugačije.

Zato sam i napisao prvi post. Poanta je gdje si. Kao i što moj kolega i dalje 4 megabita i telefon plaća 279kn Tekomu i sretan je što ima ikakav internet u svojoj kmetiji.

Sent from my SM-G965F using Tapatalk



Srećom tehnika napreduje, pa više se ni ne mora imati bilo kakva žica ili optika za neograničeni internet.


https://www.hrvatskitelekom.hr/pogod...anicena-tarifa
sakomako je offline   Reply With Quote