Tema: Star Citizen
View Single Post
Staro 19.10.2012., 17:49   #25
Necto
♪☺☼☻♫
Moj komp
 
Necto's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2007
Lokacija: Šibenik
Postovi: 736
=)))
I nije da s ovim gledam kako cu skipat content i proc bez muke i truda, vec kad ih podrzajem onda ih podrzim kolko mogu a usput i dobijem brod kojeg u tom obliku u igri vise nikada neces moci dobiti.

koliko san ja uspija skuzit iz svih komentara od strane devova i CR-a
Ovi brodovi koje dobijete uz pledge, ti brodovi postaju vas starter brod u "MMO" dijelu i njih ne mozete nikako izgubiti.
Znaci kad crknes dobiti ces taj brod opet, a ne onaj neki "low lvl" kao i netko tko naknadno kupi igru.

S tim da ti bez problema mozes kupovati druge brodove, manje/vece i voziti normalno s njima, a ovaj od pledge-a stoji parkiran.
Tako da ja ovo vidim i kao svojevrsnu ustedu ingame para u slucaju kad bi mi ovaj tip broda bio main go-around brod.
Jer vrlo vjerovatno kada izgine netko u ovakvom pledgeanom brodu ce morati platiti nekakav "repair" koji ce kostati manje nego kada netko bude raznesen u "regular" brodu i mora kupiti skroz novi.

To su samo neke moje pretpostavke a bit ce tu i sistem s osiguranjem i sl pa nece valjda biti toliko jednostavno kako ja zamisljam.

A i sistem s brodovima nece biti tko ima veceg taj ima insta WIN tipku.
Situacija ce recimo biti ko u EvE kada od nekog cruisera ili fregate napravis speedy gonzalesa pa roknes neki battleship jer ti on ne moze nista kad si ti prebrz.
Necto je offline   Reply With Quote