Tema: Star Citizen
View Single Post
Staro 10.10.2012., 18:15   #6
Neo-ST
Buying Bitcoin
Moj komp
 
Neo-ST's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2007
Lokacija: Croatia
Postovi: 7,970
Ako niste gledali, možete na gornjem linku pogledati cijelu snimku. Zapravo, obavezno je pogledajte
Prezentacija je trajala 1h i još nemam riječi kako da opišem sve
Jednostavno sam impresioniran, čovjek mi je novi idol. Figurativno govoreći, pokazao je srednji prst konzolama koje su zastarile i bazirat će se na PC. Preko 10 godina je izostajao iz razvoja igara jer ga je frustirirala tehnologija koja još nije bila dorasla njegovim idejama, ali kaže da je sada napokon moguće napraviti sve što je htio
Igra je, ukratko, pomicanje granica u gaming svijetu, počevši od konstantno evoluirajućeg svemira koji "živi" u realtimeu skupa sa svim igračima, napredne grafike (kao što je nekoć Crysis pomakao granice, tako će i ova u svom žanru. Svaki djelić broda je interaktivan i fizički tu, nije samo tekstura i imat će utjecaja na igru), naprednog multiplayera koji se može i ne mora kombinirati sa singleplayerom (coop, npr.), potpune slobode odabira tko i što želite biti, mogućnosti kretanja kroz sustave/galaksije, šetanja kroz brodove, planete, baze (svemirske i planetarne), itd...
Jednostavno "wow" i zapravo se pitam hoće li uspjeti sve to ukomponirati u funkcionirajuću cjelinu.
Prva alpha koja će se moći zaigrati će biti za godinu dana, beta za oko godinu ipo, gotova igra za 2 god.
Ono najzanimljivije je da u igri nemate definitivni cilj (ne morate povećavati svoj level i slično), jednostavno napredujete kao i u realnom svijetu. Možete imati svoje malo carstvo, kuću na nekom planetu, svoju svemirsku stanicu, flotu brodova, biti pirat, itd.
Postojat će zakonodavstvo, policija koja pazi na red i mir, plaćat ćete poreze ako želite prodavati nešto na planetima, svemirskim stanicama, ali ne i ako idete na crnu stranu (samo šta je to onda opasnije). Uglavnom, dosta toga će biti preslika iz realnog svijeta.

Zadnje izmijenjeno od: Neo-ST. 10.10.2012. u 18:32.
Neo-ST je offline   Reply With Quote