View Single Post
Staro 10.05.2012., 18:25   #150
Michel
Premium
Moj komp
 
Michel's Avatar
 
Datum registracije: May 2004
Lokacija: Dubrovnik
Postovi: 1,279
Heh. Ovo je totalno neispravno a NEMOGU VJEROVAT da sam zadnjih par brojeva serijskog broja slučajno otrgnuo. Kako nije došao bracket sa diskom a ja nešto popravljo pod rukom se za "privremeno" učvrčivanje našla jedina jaka izolir traka koju sam imao
Kako mrzim taj prokleti adrenalin koji me potegne pred kupnju novog dijela za pc. I sada je pitanje hoće li mi vratiti novac. Eventualno RMA starog diska za novi koji će naravno isto biti neispravan pa onda pokusati.

Sada ne želim ljudima učiniti problem pa neću spominjati trgovinu gdje sam kupio međutim dali su mi KORIŠTENI DISK. Odma sam bio vidio naljepnicu i rekao čovjeku da vraćam na najmanji problem. Međutim i u drugim trgovinama sam imao komponenata koje su bile otvorene pa nikada problema. I u jednoj firmi gdje sam prije radio smo znali otvoriti uređaj čisto da ga vidimo ili pogledamo funkcije pa ga odma zapakirat. Ali ovi su ga uredno koristili . Koja su mi uopće pravna sredstva za ovo istjerati sada ako mi odluće ne refundirati :P
Ovome izleti pazite ovo : Nama je radio bez problema ovdje ko server HAHHAAHAHAAHAHAAHHAAHAHHAHAHHAHAHAHAHHAHHAAHAHAHAAH

Što je najgore sada se svi prave ludi ko bože sačuvaj mi smo to samo spojili. Ma mislim ono fakat više...... To su jako velike pare jer sam ga i preplatio čega sam bio svjestan u trenutku kupovine ali da je korišten kao i da ga se Corsair odrekao pojma nisam imao.
Michel je offline   Reply With Quote