View Single Post
Staro 09.06.2018., 19:10   #132
kratos
Registered User
 
Datum registracije: Apr 2018
Lokacija: zagreb
Postovi: 131
Citiraj:
Autor Stormer Pregled postova
Ne želim omalovažavati apsolutno, kratos svaka čast na trudu ali imam pitanjce... Isplati li se minati na tako malom poolu? Mislim logika opcenito je .. veliki pool = puno blokova = puno malih "zarada" coina po bloku.... mali pool = malo blokova = malo "velikih" zarada po bloku. Čak u teoriji na malom poolu bi mogo i više zaraditi ali ako pronalazi blokove u dobrom omjeru naspram velikog poola. Mislis da se isplati na tvom?
Hm, već smo ustanovili da se isplati...za 30 sati je čovjeku rig potrošio 45kw što je oko 50% manje neg na ethu, no nemoj te me držati za riječ neka sam to kaže. Što se tiče zarade matematika ne laže, npr imaš svake minute po 1 coin a na drugoj strani imaš za sat 45 coina..Koja zarada je veća? Uopće ne igra ulogu koliko iznosi blok u novcu neg je bitno vrijeme puta potrošnja puta količina...Nešto slično kao e=mc2 uz dodatnu komponentu, vrijeme..Sad smo za 7 sati imali 2 bloka, i kad se sve uzme na papir, isplati se..No kao što sam rekao, neka to kažu dečki koji su tamo, ne mora se vjerovati meni..
__________________
https://kratos.biz
kratos je offline   Reply With Quote