View Single Post
Staro 14.07.2017., 12:12   #92
dada-as
Bot Maker
Moj komp
 
dada-as's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2005
Lokacija: medjimurje, mala subotica
Postovi: 2,726
Ja sam isto usao s jednom Rxisicom i pokusao kupiti jos njih ali kada je ETH bujao nije ih bilo niti za ove apsurdne cijene. A sada ih se ne ispalti uzet po ovoj abnormalnoj cijeni, barem ne tamo do sredine 8 mjeseca onda cu ubost neki rig stos e prodaje tu u blizini mene ili anrucit RXisice mozda i ovi u shopovima dobe po normalnoj cijeni pa kupim...

No sto majnas sad trenutno ako se smije znati?

Ja sam na ETH 22MHS i Pascal 45MHS. Ovaj Pascal sam cisto randomno nasao jer sam tu an forumu procitao da je dobro majnati onos to nitko ne majna, a koliko sam vidio ovo nitko ne spominje bas na forumu.

Citiraj:
Autor vacs Pregled postova
onaj tko ima rigove koji trose po par tisuca dolara struje taj nije jucer krenuo i ima neku zalihu novaca otkud ce pokriti struju tako da se za njih ne brinem, a sto se tice novih rudara, svima sam govorio da krenu sa jednom grafom ako vec imaju komp ili sa max 4 grafe ako idu ulagati da vide oce im se to sviditi i oce uopce skuziti kako ti ide, neki nisu nikad krenuli, neki su odustali radi cijene, neki su ulozili 1000kn u crypto i sad trejdaju samo
Da, prepoznao sam se kod ovih sa jednom grafom i trejdanjem. A malo mi je falilo da sam ubo rig po onim paprenim cjenama, vec sam razgovarao i pokusao sniziti cijenu za nekoliko tisuca, dobro da nisu snizili jer bi sad vjerojatno imao rig koji se nebi isplatio. Zamalo sam uletio u ovo bas onda kada je sv pocelo strmoglaviti se...

Ali takodjer vjerujem i znam da je majning dobra stvar i da ce kad se ovo sad isfilktrira kako god s 1.8 opet sve krenuti na bolje. Zato cu i u tom periodu kupiti rig, pa makar bilo riskantno. Nedano mi je ejdan prijatelj rekao, Kad bogati prodaju siromasni kupuju, a kad siromasni kupuju bogati prodaju. Pa tako cu ja cekat kad nitko nece kupovat rigove, pa cu ga ja kupiti. Isto tako nisam kupio kad su ga svi kupovali (nazalost ne svojom pameci nego cistom srecom, hvala sreci).
__________________

Zadnje izmijenjeno od: dada-as. 14.07.2017. u 12:18.
dada-as je offline   Reply With Quote