View Single Post
Staro 11.07.2017., 10:36   #75
dada-as
Bot Maker
Moj komp
 
dada-as's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2005
Lokacija: medjimurje, mala subotica
Postovi: 2,726
Citiraj:
Autor segregator Pregled postova
Rudari još spavaju, ili smo kao narod jačih živaca od ostalih, još nema masovne prodaje na njuškalu, baš me zanima kad padne ispod 100 eura
Tko ima zivaca i voli se kockat neka ceka do 130 Eura, a onda ako krene dolje, nece samo graficke biti na nuskalo nego ce i ebay bit pun jer onda barem po tehnickoj analizi Etheriumu se lose pise, a nije mi jasno zasto, pokusavam iskopat na twitteru sta se desava i nema nekih podataka.

Ali znam iz iskustva, kako je jedan vec korisnik napisao blizi se taj neki segwit i sad se navodno panicari. A iz iskustva mogu reci da se ne panicari, nego ove velike ribe tocno znaju sto ce se desiti kad dodje taj segwit i to je vjerojatno to sto sada vidimo, pad svih kriptovaluti. A onda kad dodje ta nazalost losa vijest za kyprtovalute cijena ce im rast, kao da je sve van pameti, a nije, jer ovo sto sad vidimo je reakcija tog segwita, a kad segwit izadje doci ce do korelacije cijena...
(jer mi stoka sitnog zuba moramo cekat to proglasenje, taj announcment tog nekog dogadjaja pa da sluzbenim putem budemo obavjesteni, a gospoda s milajrdama u kryptovalutama vec sad su odplesala taj ples.)

EDIT:
Ako se dogodi najlosiji scenarij onda ce barem svatko ubost jednu poluvnu gamersku graficku i svi cemo se igrati u 4K rezoluciji, doci ce do procvatnje gaminga i kod siromasnih, haha
__________________

Zadnje izmijenjeno od: dada-as. 11.07.2017. u 10:41.
dada-as je offline   Reply With Quote