View Single Post
Staro 31.03.2009., 18:01   #140
hammer_of_thor
its slightly turbocharged
Moj komp
 
hammer_of_thor's Avatar
 
Datum registracije: Jun 2006
Lokacija: Slavonski Brod
Postovi: 5,426
Koja je ploča uopče? Gigabyte... ?

Meni 200 BCLK boota i vozi bez dizanja imalo napona po "periferiji" (osim naravno standardno napona procesora) dalje su sve eksperimentiranja. 210 sam također bootao, ali je završavao BSODom, za to cu se trebati jos igrati.

Inače, 200*20 (ravno 4 GHz) neće bootati ni pri 1.375 V
Dok 191*21 (nešto preko 4 GHz) pri 1.352 (očitano CPU Zom) boota i vozi pod Primeom preko noći

Trenutno ga držim na 3,6 GHz i 1.240 V (CPU-Z), to je najniže što mogu voltažu spustiti za 3,6
Clockove na default voltaži nisam probavao jer mi se neda

Citiraj:
Autor Razer Pregled postova
Inače, hladio sam ga s Mugenom 2, koji me se i nije nešto dojmio, jer je sa oko 1.32v load iznosio preko 100C, izvan casea, sa dva 120mm venta na sebi, što je malo previše. Tokom loada je cijeli bio topal, a i sad sam ga skinuo i uočio da je sjedio na procesoru savršeno....

Isuse Bože, pa to je katastrofa. Nešto nije u redu sa Mugenom ili je stvarno tak loš kak i izgleda
Meni u kučištu sa otvorenom stranicom (znači nije neki air tunnel) V8 drži 920-ku na 1.360 na 70 stupnjeva (vent na ~900 RPM) pod Primeom i rijetko se diže na 72 ali preko tog ni makac


EDIT:

BTW, jel ikome radi XS forum? Meni ne otvara već danima, pa i preko tjedan dana. Site radi ali forum ne
__________________
blaa

Zadnje izmijenjeno od: hammer_of_thor. 31.03.2009. u 18:50.
hammer_of_thor je offline   Reply With Quote