View Single Post
Staro 22.03.2010., 13:57   #31
domis
Premium
Moj komp
 
Datum registracije: Sep 2006
Lokacija: Hrvatistan
Postovi: 4,159
Citiraj:
Autor Moree Pregled postova
Taj ko je izmislio tu paradigmu "znat iskoristit Mac" je promasio ceo fudbal.
Mac se iskoristva od samog pocetka. I najveci aduti su mu: jednostavnost i neutralnost. Ja znam da ja to vama ovdje nemogu objasnit i da je vama PC sasvim jednostavan i neutralan. I to je ok. Vi ste nasli svoj nacin funkcioniranja a Mac ljudi svoj.
Jel vama ok koristit Pc? Je. Onda ok, koristite ga i ako vam ljudi koji koriste Mac kazu da je njima Mac jednostavniji recite dobro. Ljudi, ukusi i potrebe se razlikuju i konstantno pokusavajuci nekoga natjerati na svoje razmisljanje je djetinjasto.

Btw na postove nepametnih trollova ne odgovaram. Sa normalnim ljudima sam uvijek spreman na normalnu diskusiju.

a ja ne kužim zašto se uvijek govori MAC vs PC
Mac je OS, PC je platforma na kojoj se koristi mac, linux, windows i ostali
općenito meni je trollanje uzvisivanje mac-a po pitanju hardvera, software je druga stvar
naime, najjednostavniji OS koji sam koristil je linux, odnosno Ubuntu distra
windowsi su mi malo kompliciraniji, ali to se sve uči tijekom korištenja
mac sam koristil kojih 5 min i popizdil jer je toliko jednostavan da mi je kompliciran (nešto slično kao c# vs python )

a sada, o ukusima i potrebana se ne raspravlja, samo mene užasno zasmeta dok se nađe neki genijalac i priča koliko je to ubermegasuperbolje od platforme na kojoj se vrti i mac
iskreno, ne vidim smisla davati par tisuća kuna više za jabukicu ako budeš ga koristil kao i svako drugi koji ima windowse ili linux


Citiraj:
O boze kako vam se da....
Ja volim i jedno i drugo, ja sam sveljub
nije da ja mrzim neki OS, dapače
mrzim samo ljude koji ga dižu u nebesa ko da im je stvarčica bogom dana
nije tu samo mac populacija, tu su i populacije tipa "imam mećku ili bemve pa sam zato faca i moram se kurčit" (makar je tata dao lovu)
domis je offline   Reply With Quote