View Single Post
Staro 13.06.2017., 19:28   #1471
Vuco
Moderator
Moj komp
 
Vuco's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2004
Lokacija: Zagreb, Tresnjevka
Postovi: 9,500
Možda netko razumije malo bolje, ali vezano uz ovaj novi Roaming u EU (EEA) - korisnik sam Tele2 na bonove, SMART tarifa sa 1000 minuta i 3GB prometa za 35kn.

Idem u Francusku preko Italije i sad mene zanima, kada razgovaram ili imam uključen mobilni promet na mobu u tim državama - što se događa ?

Naime, pod FAQ piše sljedeće:
2. Na koje se tarife primjenjuje regulacija?

Regulacija se primjenjuje na glasovne tarife. Na tarifama mobilnog interneta nije moguće korištenje usluga u roamingu.

Pa onda kasnije kaže:
6. Kako se naplaćuje korištenja podatkovnog prometa?

Kod korištenja podatkovnog prometa troši se promet iz tarife ili paketa koji korisnik ima aktiviran. Ako korisnik nema aktiviran paket podatkovnog prometa, naplaćuje se cijena u nacionalnom prometu. Korisnicima podatkovnog paketa Bezbroj GB na pretplati, te dnevnog paketa Bezbroj GB 24 sata, kao i korisnicima bonova na tarifi Bezbroj GB dodjeljuje se određena količina podatkovnog prometa koji se može iskoristiti u EU/EEA. Za više detalja pogledajte odgovor na pitanje broj 8.

Kaj će biti na kraju kad ostavim upaljen mobilni net na mobitelu, a odem u SLO, ITA i FRA ? Oće cuclat pare ili trošit 3GB iz paketa ?
__________________
"Everything with a heartbeat can knock you down"
Vuco je offline   Reply With Quote