View Single Post
Staro 14.02.2013., 18:07   #19
BojanZD
Premium
Moj komp
 
BojanZD's Avatar
 
Datum registracije: May 2010
Lokacija: Zadar
Postovi: 1,396
A meni se dogodila jedna druga nebuloza!!
Pazi ovo-2007 sam potpisao ugovor na 2 godine i tada dobio onaj Dlink 584t ruter, znači još nije bilo te fore o iznajmljivanju modema-nakon 2 godine,oprema je moja!!

Nedavno sam selio priključak i odjednom nakon što je na staroj adresi isključen net i telefon radi preseljenja, zovu mene iz T-coma da im vratim opremu i ja kažem "nemam ja vama što vratit, ja imam stari ugovor koji ne podliježe ovim novim odedbama o iznajmljivanju opreme" i tako je razgovor završio.
Kad je tehničar došao spojiti telefon i net na novu adresu, a ja nisam ponio stari modem, čudi se lik kako nemam modem, a ja njemu kažem da su tražili da im vratim opremu,pa sam ja očekivao da će on donijeti novi modem..i šta sad?!
Gledamo se zbunjeno, on kaže, ma to je normalno, službe u firmi nisu usklađene i stalno nastaju takve glupe situacije...
Da stvar bude gora, ja sam u među vremenu nabavio Thompson TG728i radi wlana i oni očekuju da ja njima vratim taj thompson kojeg mi oni nisu uopće dali ,a ugovor mi je istekao 2009., i nakon toga nisam produžavao ugovor niti dobijao novu opremu od njih, samo sam koristio DSL bez ugovorne obaveze...WTF??!!

Kao, spika je ovakva-kad sam spojio taj novi Thompson, on se kod njih rega na moje ime i oni podrazumjevaju da je to njihov modem..pa se ti jebi i nateži po T-com centrima sa ekipom koje pojma nema kako riješit taj problem.

Baš me zanima kako će to bit jednog dana kad budem prstao koristit T-com??
BojanZD je offline   Reply With Quote