View Single Post
Staro 22.01.2012., 14:38   #21
lit
Premium
 
Datum registracije: Oct 2009
Lokacija: hr
Postovi: 972
Citiraj:
Autor estugarda Pregled postova
Hardverski je mrcina. Ali skup. To je već rang dobrog laptopa. A i kad vidim vrlo malu razliku performansi u radu na ipad1 (1ghz single core i 256mb) i tf101 (1,2 GHz dual core i 1gb), ne mogu se ne pitati, gdje iskoristiti 4 jezgre i toliki ram, osim možda u 2-3 igre!? A te 4 jezgre i ram sigurno uzimaju danak bateriji.
Par pitanja:
1. Ima li backlight bleed kao tf101?
2. Ostavlja li "plastični" dojam površina TSa kao na tf101?
3. Ima li display neprecizne (prehladne) boje kao i tf101?
4. Kakve su fotografije u usporedbi sa tf101, ili recimo sa fotografijama sa hd2/desire/ip4?
1. Ne, čista slika ko suza stvarno!
2. Ne, meni TF201 izgleda puno bolje.
3. Ne, očito su sve te stvari riješili u ovoj novijoj verziji.
4. Slike su odlične, čovječe to je 8 megapiksela sada

Imaš 3 načina moda, Power save, Balance i Performance. po defaultu stoji na srednjem (Balance), ali i na Power saveu za obične stvari ne vidim razliku...
Mislim da video fileovi puno bolje 'glađe' (smooth) rade sa 4 jezgre, a uz to treba malo pričekati sa novim Android 4.x i aplikacijama za isti da počnu koristiti sve mogućnosti Tegre3. Stvarno ne igram igre, više mi trebe za posao i doma definitivno, ali mislim da trenutno samo GTA igra podržava 4 jezgre.

GPS ima problema, posebno ako si unutar nekih zidove i ne krećeš se, a kad si u auto onda radi sasvim OK, evo probao danas GPS i radi.

Što se tiče samog uređaja ja ti stvarno ne mogu naći zamjerke jer sve radi i više nego odlično, druga stvar su sad aplikacije i OS. ICS-Android 4.x mi se čini ok, može se uvijek bolje, ali tu i tamo neke aplikacije štekaju, DolphinHD browser mi se nekad sruši ali nije uopće bed, jer tako brzo sve pokreneš...
jednostavno si naviknut na te brzine kad imaš na PC-u SSD, pa ovdje na tabletu njegovu 32GB memoriju, sve ide brzo.
lit je offline   Reply With Quote