View Single Post
Staro 04.07.2011., 10:38   #36
zwer
crnjo
Moj komp
 
zwer's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2003
Lokacija: Zagreb
Postovi: 1,893
Citiraj:
Autor medo Pregled postova
Razmišljam već dulje vrijeme da si uzmem Kindle 3.

Budući da ga se može kupiti isključivo preko Amazona, a osobno ne poznam nikoga tko ima Kindle, ne mogu si ni predočiti koliko je ta stvar potencijalno korisna (ili nije) jer ga nikad nisam imao u rukama.

Kakva su iskustva s njim?
Odlican reader. Ima frend, vidljivost teksta je super, e-ink je po meni bolji i od papira

Na suncu je vidljivost jos bolja. Lagan je, pa nema umora prilikom citanja, osim ako ti ruke rada nisu vidjele . I ja si zelim jedan, popi*dim kod citanja velikih knjiga kod kojih mi dodje da stranicu koju sam procitao iscupam jer ne zele ostat na ljevoj strani

Jedini problem... frendovom kindletu crko display, pa ga je morao reklamirat Amazonu, a to znaci slanje postom u UK, pa natezanje s carinom all over again, pa opet ona cifra od 200njak kuna za umjeravanje (+carina). Naravno, troskove carine i umjeravanja ti kasnije plati Amazon, ali opet si bez uredjaja 2-3 tjedna minimalno, jer je opce poznata brzina carinika i administracije, sim-tam. Da ne pricam o izgubljenom vremenu na odlazak u UPS itd.
__________________
sound powered by B&W/Denon
zwer je offline   Reply With Quote