Tema: Apple iPad
View Single Post
Staro 29.01.2010., 11:07   #109
nathan
IT Consultant
Moj komp
 
nathan's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2007
Lokacija: Geneva, Petit-Lancy / Zagreb , Dubrava
Postovi: 323
Citiraj:
Autor syss Pregled postova
već sam spomenuo prije, a evo sad i linka: http://www.neowin.net/news/main/09/0...to-manufacture

ime je oko 350%
dobro siso a kako mislis da bi oni poslovali da nemaju marzu, pa nekaj od te love odlazi na daljna unapredjenja proizvoda, nekaj na marketing, nekaj od prihoda se trosi na razno razne popravke i ostalo sto spada pod garanciju, osim toga znas i sam da svako prodajno mjesto ima svoju prodajnu marzu itd. i ne razumijem kaj bi ti htio da se prodaje u minus ili po nabavnoj cijeni ?!? mislim da, nama krajnjim potrosacima bi to bilo super, ali malo firmi si tako nesto moze priustiti (npr. sony & ps3), mnoge bi ili propale, ili bile kupljene od drugih vecih igraca. ni seat koji je kupljen od vw, kada izadje s trake ne kosta onolko kolko kosta u salonu npr. mislim da ne nabrajam jer se odnosi na kompletno trziste.

ponoviti cu apple dobro zna sto radi, zna kakvu famu dize (potrebnu ili nepotrebnu nebitno) vecinom svojih proizvoda, za cca godinu dana izbaci novi proizvod u koji doda po 2-3 nove stvari, taman da dobije one koji su bili na vagi oko kupovanja prvoga proizvoda, u medjuvremenu ih sve tetosi s novim revizijama softvera, i na raznim dodatnim glupostima muze ekstra zaradu. evo ukucaj na google dal je apple otpustao u zadnjih 24 mjeseca radnike ?!? i sta ti to govori.

znam da se nemoram nikome ovdje objasnjavati, ali ipak... moj osobni dodir s apple-om je iphone, prvo serije 2g s kojim sam bio x puta isfrustriran do ludila, bjesan na razna ogranicenja i restrikicije itd. nakon toga sam produzenjem ugovora dosao u mogusnost nabavke 3gs-a, i da nabavio sam ga, i da puno je stvari ispravljeno, mada opet ima ogranicenja, ali to je tako ili to prihvatis ili ne. hvala bogu trziste je ogromno, pa svatko moze naci za sebe ponesto.

ps. a pogledaj npr ovo link, to je kakti trebalo doprijeti isto do svakog kucanstva, za drustvene igre i kaj ti ja znam kaj sve ne... u usporedbi s npr ovim ipak bi uzeo ipad...
__________________
"All we have to decide is what to do with the time that is given us" J.R.R. Tolkien

Zadnje izmijenjeno od: nathan. 29.01.2010. u 11:14. Razlog: nadopuna
nathan je offline   Reply With Quote