Tema: Automobili
View Single Post
Staro 17.07.2019., 10:01   #45374
Stanky069
Premium
Moj komp
 
Stanky069's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2018
Lokacija: Stuttgart/Strizivojna
Postovi: 124
Citiraj:
Autor Elven Pregled postova
Ocito se nismo skontali. Ja sam se referencirao na savjete koje se daje ljudima. "Otvori firmu u Sloveniji, pa jeftinije uvezi auto". Zamjeni rijec Slovenija sa Italija, Madjarska, Bugarska.. svejedno.
To JE nelegalno.

Zivjeti u drugoj drzavi i tamo kupiti auto (na sto se ti referenciras).. i tvrditi da sam ja rekao da je to nelegalno... Ocito sam ti zapeo na zub negdje prije pa skaces na gluposti.

A logika "ima firmu u drzavi x, pa sigurno i boraviste" ti je na razini sto ti je Bubba napisao... Ali to vec nema veze s autima.

Ja samo upozoravam ljude sa se ne zaletavaju na savjete dobronamjernih ljudi "kako ustedjeti na uvozi automobila".

Onaj sta se oglasio na facebooku moze vrlo brzo ocekivati carinsku inspekciju i kaznu.
Nisi mi zapeo za zub...nit te znam,niti sam toliko aktivan ovdje da se to moglo dogoditi...Niti sam vidio negdje tvoj neki post da bi mi smetao ili slično.

Pošto si citirao post koji jesi ispalo je kao da se referenciraš na ono što sam ja mislio... Kad pročitaš post tako i ispada...a i par puta sam naglasio na što točno mislim,piše lijepo...

Ovo za logiku,jbg,to je logično da čovjek zaključi tako... A opet nije sve logično uvijek...a opet mišljenja su kao šupak, svatko ga ima,tako da me i zaboli kakvom tko smatra moju logiku...


I suma sumarum,moj bed,sorry kolega krivo sam shvatio na što misliš.
Stanky069 je offline   Reply With Quote