View Single Post
Staro 19.05.2011., 22:52   #65
MAGARAC
Premium
Moj komp
 
MAGARAC's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2008
Lokacija: zagreb
Postovi: 5,887
Citiraj:
Autor NemoRS Pregled postova
Evo i ja sam se odlucio na prelazak istoga. Sutra uzimam i7 2600k te Asrock p67 Extreme6. kako se nisam do sada susretao niti s biosom na asrocku niti sa overclokiranjem ovih procesora jel mi mozete dati neke smjernice sto i koliko dirati u biosu na Asrock ploci za nekakav 24/7 overclock tipa 4.5ghz. Takodjer koliko cca voltaze i koje dati procesoru. Jel moguce da memoriju takodjer dignem na 1866mhz uz taj procesor? Znam da sam morao na svojoj ploci automatski dizati QPI/VTT automatski kad sam dizao svoju memoriju na 1810Mhz. zahvaljujem se na smjernicama)

Ja tebe uopce ne kuzim. Svaki puta pitas sve zivo pa makar ti svi odgovori stoje pred nosom. Umjesto da budes uzbuden i sretan da ces se susrest sa necim novim i da bar malo vjerujes u svoje iskustvo i mogucnosti ti ispitujes sve zivo i mrtvo. Svi odgovori na tvoja pitanja su napisani vise puta ovdje i u drugim SB temama. Koliko dat voltaze procesoru, na koji strap da stavimu i sl...ko da si jucer iz vrtica izaso iako bi i u toj dobi mogao prokuzit koliko je osnovni OC na SBu jednostavan, za 10min sam bez ikavih pitanja. Asrockice nemaju nekih specijalnih musica i sve je jednostavno do bola. Digni multi, ukljuci XMP i dokle ide. Kad stane dodaj malo voltaze itd..Jos bi shvatio da imas sve doma pa da su neki problemi ali jos nisi ni dobio a vec ..

Moje misljenje je da bas zbog tavlih ispitivaca, PCE postaje sve dosadniji i dosadniji. Ne citaju se postovi, ponajvise on konstruktivni i bitno da se ispituje pa makar odgovor bio vec 5 puta napisan.

Zadnje izmijenjeno od: MAGARAC. 19.05.2011. u 23:08.
MAGARAC je offline   Reply With Quote