View Single Post
Staro 26.12.2009., 00:09   #67
win32
Premium
Moj komp
 
win32's Avatar
 
Datum registracije: Apr 2008
Lokacija: Dark Side Of The Moon
Postovi: 1,517
Samo mali osvrt na tako hvaljeni BitDefender Internet Security 2010.

Naime koliko vidim ekipa ga hvali i kako cca god. dana koristim samo NOD32 Smart S. rekoh idem probati to "cudo"......instaliram ga, sve prode ok.....i nakon instalacije sok totalni....Win7 se vuce kao neka krepana kokos!
Pocne mi se "gusit" explorer, Firefox stalno nesto "trza" kada ga palim.....uglavnom kao da to nije moj komp jer se sve nesto pocelo "vuci" i svi se programi na ocigled "guse" pri pokretanju......a i pri dizanju Win nesto kao da se svaki puta "zbloka".
Imao sam ga jedno tjedan dana i vise mi se to nije dalo gledat pa sam ga maknio, stavio opet "stari" NOD32 i sve radi kao sat.

Niti je pronasao neki virus ili bilo sta sl. (bilo bi cudno da je), niti je bolje radio....samo mi je sve totalno usporio.

Mislio sam da je rijesenje od Comoda smece (znaci AV + forewall), ali IMHO ovo je jos gore.

Steta sto su ukenjali Comodo jer je bio odlican firewall....

Ne zagovaram NOD32, niti sam "fan" bilo kojeg programa.....stovise volim probati nove programe malo za promjenu jer kada koristim iste stvari godinama onda mi lagano dojade...i sada da znam koje "all in one" rijesenje je ok kao Eset ili bolje odmah bih presao na njega.....do onda Eset ostaje na kompu.

Prije sam obavezno uzimao odvojeno firewall i odvojen AV jer nisam vjerovao bas u ta "all in one" rijesenja posto pojedinacni programi skoro po nekome pravilu uvijek imaju opcije za "finije" podesavanje.....ali nemam vise volje za to i za neka eksperimentiranja.....tako da Eset majka...bar za sada....

KiS bih stavio, ali mi se ne da hebat sa njime....
__________________
"In the beginning there was 0. And then there was 1. A mind-bending meditation on the transcendent power of digital computation."

Pošteni trgovac: 1, 2, 3, 4, 5...
win32 je offline   Reply With Quote