View Single Post
Staro 25.01.2009., 04:58   #106
sh0kre
Premium
Moj komp
 
sh0kre's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2006
Lokacija: Zagreb
Postovi: 1,000
evo i mojeg.. cijelu sobu razprerazmjestio radi novog tva, a razlog je da na sva 3 "ekrana" mogu gledati iz fotelje i iz kreveta... Uglavnom:

Panasonic 42"py8, spojen na komp, stoji na pokretnom stolicu tak da se moze vrtiti u svim smjerovima (slikano s fotelje).....


.... i stavit uza zid kad projektor Infocus x9 stupa, glava kuce za 720p ripove (skreveta slikano)


Glava kuce za zvuk: onkyo integra tx-ds989 receiver, nesto stariji model, ali se moze rec 22kg ciste snage, prije sam imao isto onkyo ali nesto iz sr serije, i quad sistem zvucnika je procvjetao njegovom nabavkom, narocito u stereu, i u filmovima gdje je bas puno jaci, uglavnom daje potpuniji zvuk


Dakle, quad: jedan od satelita, jest mal al dovoljan za sobu od 17m2


Sub: Dobra potpora malcima, 300W snage dovoljnih da kvake ispadaju iz vrata


polozaj za komp, tu se kombinira izmedju monitora i tva, skoro bi u potpunosti zamjenio 22"monitor i prebacio se na plazmu, gust je raditi / igrat / surfat / sta vec, u 1920x1080 rezi na tak velkom ekranu, no kako je plazma u pitanju, i problem zapecenja slike, mislim da nis od tog


to je to uglavnom (nisam uslikao jos centralni i surround zvucnike, da nebude previse slika), nije nesto lijepo uredjeno, ali bitno je da je funkcionalno, i da dobro sluzi audio/video veseljima
sh0kre je offline   Reply With Quote