View Single Post
Staro 23.10.2011., 12:54   #3
Gism
Registered User
Moj komp
 
Datum registracije: Sep 2010
Lokacija: Zagreb
Postovi: 92
Ispričavam se na dizanju malo starije teme ali problem je još uvijek prisutan samo sam konačno dobio priliku da isprobam drugo napajanje.

Trenutna situacija je još gora. I dalje moram prvo napajanje ugasit, pa upalit i onda tek upalit komp da bi dobio startup beep. Jedina razlika je što sam taj proces danas izvodio malo manje od 30 minuta.

Što se događa kad nema startup beep-a? Komp se upali, ventilatori rade, hardovi se zarotiraju ali nema nikakavog protoka podataka (lampica na kućištu ne svjetli), monitor se upali i odmah ugasi i to je to.

Stavio sam novo napajanje, ista stvar samo što novo napajanje moram samo jednom ugasit i upalit da bi komp proradio.

Ja mislim da meni matična ovdje odlazi polako, a kako stvari stoje i napajanje će se izgleda pridružiti dotičnoj u vječnim lovištima. Jesam li u pravu? Ima li još nešto što bi mogao napraviti sa matičnom?

Ima još jedna stvar, ne znam da li ima veze s ovim ali ću svejedno napomenuti. Sa novim napajanjem kada je komp proradio normalno, da bi ga ugasio, power tipku na kućištu sam morao samo stisnut. Kada se komp upalio, a nije bilo startup beep-a power tipku sam morao držati jedno 5 - 6 sekundi da bi se ugasio.
Gism je offline   Reply With Quote