Tema: FIFA 19
View Single Post
Staro 15.08.2018., 11:52   #9
crotorious
Premium
 
Datum registracije: Aug 2016
Lokacija: osijek
Postovi: 43
Ima covjek betu pa pise osvrte.

Na pitanje što je bolje fifa 18 ili 19, kaže, za nijansu fifa 19. Je li to zabrinjavajuće ako je samo za nijansu? Igra u obrani je lakša jer su igrači agilniji, okretniji, bolje pozicionirani a pritiskom na R1 prilazi tvoj igrač koji sam napada protivnika. Prebacivanje s igrača na igrača puno je preciznije nego u fifi 18. Mene je to rasturilo jer nikada nije bilo tako loše kao u fifi 18. S druge strane cika caka fore su otežane.



Posebno ga živciraju golmani. No to nije ništa novog. Koga ne živcviraju? Što se WL tiče, nisam ga pitao. Beta je startala u petak. Ima pristup online divizijama i prijateljskima. Iz viđenog vidimo da se sve to kompletno mijenjalo. Nema više kvalifikacija za WL već igrajući divizije te skupljajući neke bodove upadaš ili ne upadaš u WL. Po toj novoj logici i s obzirom da je igra startala u petak WL nije moglo biti. Trebala bi biti ovaj vikend. Poslao sam mu upit pa javim kada mi odgovori.



Što se tiče novog sustava udarca tu je jako skeptičan. Kaže da je to put prema arkadi a ne simulaciji jer kada ovladaš time i dobiješ dobar osjećaj kada treba stisnuti svaka lopta ulazi u gol. Netko je spomenio lag? Kako ćemo pucati u savršenom trenutku ako imamo lag? Znači nećemo svi biti u istoj poziciji. Ne znam kako su to zamislili. On je na optici i nikada nije spominjao lag. Gledajući generalno kaže da igra vizualno izgleda bolje, realnije. Igrači su fluidniji, okretniji, prirodniji. Više animacija, novih pokreta...
crotorious je offline   Reply With Quote