View Single Post
Staro 18.03.2019., 10:31   #2931
geronimo_2
Premium
Moj komp
 
geronimo_2's Avatar
 
Datum registracije: Jun 2005
Lokacija: Rijeka / Grobnik
Postovi: 3,921
odlucio sam da pricekam sa slaganjem ryzen kompa, odnosno da pricekam zen2 kroz par mjeseci pa onda odlucim.

ono sto me zanima jeste da sam negdje procitao zadnjih dana da bi iz nekog razloga serija 3000 na starijim plocama x370 (Asus PRIME X370-PRO) mogla bit sporija ?

zasto bi to moglo tocno, osim koliko sam skuzio sa PCI4 forama koji AFAIK mene ne zanima kad namjeravam tjerat klasu grafe GTX1660/RX590 i 1080p. i necu stavljat nikakve m.2 diskove (eventualno m.2 u sata standardu da nemam kabela).

koliko ja vidim x470 mi ne nosi nista previse zanimljivo za mene i ja bi i dalje uzeo Asus PRIME X370-PRO za r5 3600, a obzirom da je ta ploca prilicno fejms pretpostavljam/nadam se da ce bios update izaci.

za x570 se pretpostavljam nezna dali ce/sta ce bitnoga uvesti osim mozda broja konektora ili nekakvih softvera nepotrebnih normal useru?



edit: zaboravih pitat na kraju savjet za jos neku x470 bez ikakvih dodatnih stvari tipa SLI i sl. bitno mi je samo da je ATX i da ima 5.1 analog zvuk + optiku i da se da OC bar kao gore spomenuta.
geronimo_2 je offline   Reply With Quote