Tema: Automobili
View Single Post
Staro 14.03.2019., 06:18   #42753
coconut
Premium
Moj komp
 
coconut's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2006
Lokacija: Opatija
Postovi: 33,322
Prije 10 dana sam otvorio raspravu o DEMO gumama. DEMO gume su gume koje imaju manje od 100km i 99% gazne površine. One su bile monitirane na autu i DEMOntirane s njega. Najčešće su se koristile za aute u tvorničkom krugu.

Naručio sam Michelin Pilot Sport 4 225/45 R19 po cijeni od 175€/kom (popust cca. 15-20€/kom u odnosu na novu gumu). Gume koje sam jučer stavio kod Kalistera u Jelšanama su imale vidljivu isprekidanu crtu u drugoj boji, DOT 3518. Crta je bila malo blijeđa nego na full novoj gumi, ali ipak vidljiva. Sama guma nije bila izlizana.

Što se tiče same gume, osjetio sam dosta bolji grip po mokrome u odnosu na Dunlop SportMaXXX koje sam imao ranije. Isto tako udarne rupe/šahte se manje osjete sada nego prije.
Sve u svemu, ja zadovoljan. I drugi put bi kupio DEMO gumu.


EDIT: nekidan se vraćam iz RI navečer na zaobilaznici, a daleko ispred mene nečija zadnja svjetla svijetle k'o Betlehem za Novu godinu. Zadnjih svjetala k'o u priči. Svjetla izgledaju kao savijena heftalica za papir. Dođem bliže, a ono Audi Q8. Da moram vozit iza njega x kilometara, vjerojatno bi pop**dio. A vidim da je to sada nova moda - čim više svjetala iza, pogotovo cijelom širinom auta.
__________________
"Dvije stvari su beskonačne - svemir i ljudska glupost. Za svemir nisam siguran." A. Einstein

Zadnje izmijenjeno od: coconut. 14.03.2019. u 06:24.
coconut je offline   Reply With Quote