View Single Post
Staro 06.05.2012., 17:54   #51
teranee
Registered User
 
Datum registracije: May 2012
Lokacija: zadar
Postovi: 2
Pozdrav, evo i ja bi se nadovezala na ovu temu jer su i mene blago rečeno htjeli zeznuti...
također sam nosila acer na popravak u MR servis...ugl, slika na laptopu mi je počela treperiti tu i tamo da bi mi se na kraju skroz zacrnila..našla sam na netu MR servis i odnila...za par dana su mi javili da mi je otiša ekran i da bi popravak doša 1245kn,ali da moram prvo uplatiti novce da bi mi tek onda mogli naručiti djelove koji će doći za par tjedana...
s obzirom da sam kod prošlog laptopa (asus) popravke plaćala naknadno bilo mi je sumnjivo,ipak nije 1200kn neka sića,bar meni kao studentici...tako sam tražila drugo mišljenje...ispostavilo se da mi sestričnin muž na poslu popravlja laptope pa sam ga odnila kod njega,da bi na kraju ispalo da ekran IPAK radi i da je problem u pozadinskom osvjetljenju,pomakla se nekakva žica koju je samo trebalo vratiti nazad...i popravak me na kraju doša 0kn!!!
prejadno na što je tolika firma spala...al eto,iz osobnog iskustva znam da nisu jedini, jer sam imala već sličnu situaciju pa sam možda zato odma i posumnjala u cilu priču...
teranee je offline   Reply With Quote