View Single Post
Staro 19.11.2018., 16:23   #846
Ati freak
aka Striko
Moj komp
 
Ati freak's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2007
Lokacija: Krapina
Postovi: 1,674
Odigrao i ja 4-5 sati solo sa random squadovima bez TSa ili Discorda.

Gun play je ok, zanimljiv, mape su lijepe i velike ove koje nisu bile u beti.

Od svega stekao sam jaki dojam da osoba koja sama igra ili u random ili losem squadu je puno veci gubitak za team nego da tom teamu fali 3-4 igraca.

Iz razloga sto sad dobro koordinirani squad je puno veca prevaga nego ikad prije. Jos vise iz razloga sto je broj vozila mali i vise se borba svodi na vojnike umjesto vozila ko u BF3, BF4 i BC2.

Dobar squad sa dobrim komanderom moze komotno osvojiti sam trecinu mape.

3 d spotanja nema al ima po meni bolja stvar, a to je ono novo "location" spotanje. Koje je vrh naspram 3D u puno vise situacija nego sta 3d ima koristi. Npr, znam da su iza nekog zaklona al ne postoji sansa da bi ih spotao, zato ovako oznacim i ekipa im dodje s ledja, tenk ili bomber i dzabe im kempanje.

Taj spot jako dobro vide bomberi.

Primjecujem da ekipa jos ne gradi obrane kolko bi trebala, a znaju itekako biti korisne, pogotovo na Twisted Steelu.

Pre malo je vozila, i to je zalosno. Aviona ima dosta al kopnenih vozila je pre malo i imaju pre slabi utjecaj na igru.

Nakon 5 min borbe, vise nema tenkova nigdje i sve se svodi na borbu pjesadije. Sad dal je to do servera (spawna vozila) ili nekih drugih stvari, ne znam.

Vrlo pozitivno je da sad svaka klasa moze ozivjeti ljude. I to pridonosi boljem team playu.

Sve u svemu, fali mi vozila.

Edit: neko za diviziju na Discordu oko 23h?
__________________
Pošten trgovac : 1 , 2 , 3 , 4 , 5 , 6 , 7 , 8 , 9 , 10, 11 , 12 , 13 , 14, 15, 16 .

Zadnje izmijenjeno od: Ati freak. 19.11.2018. u 20:18.
Ati freak je offline   Reply With Quote