View Single Post
Staro 02.10.2018., 09:31   #1084
Brko
Protupožarac
Moj komp
 
Brko's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2007
Lokacija: Tamo gdje sunce vječno sja
Postovi: 22,222
Citiraj:
Autor trpi Pregled postova
kako volim internet polemike gdje svatko pokusava natjerati vodu na svoj mlin






jel moram opet instalirati bf1 i snimiti ultra na 1440p 60+fps, (jedino effects quality na high jer s time na ultra u odredenim situacijama dropa na 50fps)?

zapravo evo video, high/utra postavke 70ak fps 1440p, od 5:25:



i ne, nema stucanja niti frame dropova. ponasate se kao da je 750ti, pa gtx1060 je mocna kartica vecina boosta na 2ghz uz one click overclock i ekvivalent je gtx980


ajde ne provociraj nego probaj spavati vise od 4h dnevno

nema nikakvog tjesenja niti vertikale, iznosim cinjenice sto tocno predstavlja best buy i upotpunjuje termin isplativo, vi se branite "pa meni se to isplati"

toyota yaris je bzvz usporedba pokusavanje stvaranja analogije na neusporedivim stvarima, nego ako cemo time jel bi za auto od 95ks davao duplo vise novca od istog sa 70ks i primjenivao opisne figure nebo zemlja razlika.
Spavanje je precjenjeno i gubitak vremena.

Nadalje, jedini ko ovdje palamudi i vilenja si ti. A u biti ne kužiš da se ti braniš i opravdavaš. Imam 1080 jer mi se može, a ne jer mi za život treba. Kao i sve u kompu i oko njega. Fala bogu ništa nisam morao uzimat na 24 rate pa eto, blago meni i Hiseni, jelda? Isto tako mnogi ovdje imaju 8700K i 1080Ti isto jer im se može, a svi znamo i oni znaju da su u omjerima snaga/cijene mogli proći bolje. Mogao sam i ja... ali više o tome u nastavku.

I da vidiš malo širu sliku, vidio bi nešto što se zove VRIJEDNOST. 3000 kn nema svatko za grafu, ali 2000 bi se našlo, tako da onaj tko može dati 2000 kn za jaču karticu, itekako mu se ISPLATI uzeti 1070, bez obzira na tvoje priče o OMJERIMA koje nisu netočne, ali u ovoj temi potpuno promašene.

Tako da nemojmo zavlačiti ruke u tuđe đepove nego pomozimo čovjeku koji ima 2000 kn za utrošiti u grafu

Ništa osobno, samo diskusija

Sent from Usreo Mobara
Brko je offline