View Single Post
Staro 06.02.2020., 09:40   #953
IHrvojeI
¯\_(ツ)_/¯
Moj komp
 
IHrvojeI's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2016
Lokacija: Pag
Postovi: 1,164
Citiraj:
Autor kopija Pregled postova
Ma lako za restart, meni ubio matičnu.
Ili je samo čekala izgovor da crkne
Daj malo više napiši ako ti nije teško jer od jućer ni meni komp ne radi a ne znam niti mogu sam provjeriti što mu je... Ovo je c/p mog posta sa druge teme:

Dakle, sinoć sam pokušavao instalirati i govno od ghuba i javljalo mi je neku grešku sa ms visual ovo ono, našao sam neko rješenje da isključim i onda ponovno uključim net.runtime. To sam išao napraviti i nakon toga me pitao za reboot nisam mu dao jer to nije pisalo da se mora odraditi. Ponovno sam uključio net.runtime ali onda je javilo nekakvu grešku i otišao u reboot. Pojavio se onaj ekran gdje piše applying updates ili tako nešto i niš.... Nema POST, nema biosa, nema slike, sve što može svijetliti u PC svijetli, okreće se ali niš se ne dešava. Matična nema zvučnik niti bilo kakav drugačiji oblik upozoravanja tako da sam tu na suhome. Vadio sam bateriju (ali nisam prespavao pinove - ne znam ako je i to potrebno kad se izvadi baterija) ali i dalje je sve isto. Mijenjao rame iz slota u slot i sad sam na čudu. Ne mogu kod nikog testirat niš a prvi servis mi je u Zadru (links). Imam kakve još opcije koje mogu pokušati odraditi ili da nosim na servis?

Mislim, jeli stvarno moguće da neki updejdt ili ovo što sam ja prčkao ubije BIOS ili neku komponentu?
__________________
Hvalite me usta moja...: 1,2,3,4,5,6,7,8,9...
IHrvojeI je offline   Reply With Quote