View Single Post
Staro 05.09.2012., 09:11   #102
Old Iggy
Premium
 
Old Iggy's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2006
Lokacija: Zagreb
Postovi: 4,888
Citiraj:
Autor doublev Pregled postova
Najveći doseg "otvorene" okoline je promjena launchera. Hura! \o/
Još ako mi kažeš što je to launcher...

Citiraj:
Autor doublev Pregled postova
Budimo realni, zatvorenost većini smeta jer ne može lako piratizirat software. Recimo, nakon onog zadnjeg web based jailbreaka serveri apptrackera su pali pod navalom ekipe koja je jedva dočekala da se oslobode te zatočenosti koju im je nametnula ta grozna tvrtka s voćem u logou. Sva ta silna parada oko ljudskih prava i korištenja telefona kako god želiš jer si ga platio zapravo se svodi na piratluk.
Jasno. No problem i je u tome što se očekuje od smartphonea da zarađuje i nakon što je prodan. Sve te pričice o izgledu i slično su samo pričice.

Citiraj:
Autor doublev Pregled postova
Razlog zbog kojeg je iOS radi bolje na slabijem hardveru od Androida moraš tražiti negdje drugdje: u Javi. iOS je nema.
Ne samo Java. Što si ograničeniji to si efikasniji, na svakoj platformi je tako...

Citiraj:
Autor doublev Pregled postova
Uzmem malo od Pere pa malo od Ivice i nikom ništa, to svi rade. Samsung je uzeo od Steve malo previše. Mislim, doslovce su kopirali dizajn i look and feel ne samo hardvera već i softvera. Pa di to vodi? U anarhiju, kažem ti ja!


Citiraj:
Autor doublev Pregled postova
Ma to joj ti ne želiš kupit sladoled ako pređe natrag na ajfon, znam ja tebe. Kako si pokvaren samo
Ne copraj, sinoć mi je opet počela.

Citiraj:
Autor doublev Pregled postova
Bilo bi ti isto da ti je došlo 260 uređaja na Androidu. Nama je došlo. Sreća je što ih nismo morali spajati da se syncaju. Koji bi to rusvaj bio s kontaktima i mailovima
Android je mila majka što iPhone želi raditi na domeni. Ako nisi spreman nastane kaos. Imao.

Citiraj:
Autor doublev Pregled postova
Uf, pa naravno! Nisam ni ja svojeg platio, ne budi lud!
Ali gledaj koliko ekipe kupuje. Mene su gledali k'o idiota zašto nisam uzeo iPhone i preprodao...

Citiraj:
Autor doublev Pregled postova
Ma koštate k**čina Znaš koga to košta? Samsung? Znaš koliko? Milijardu dolara!
Misliš da je u cashu?

Citiraj:
Autor doublev Pregled postova
Znao sam da je u istoj kategoriji dosade
Nemre biti gore od ovoga...

Citiraj:
Autor tomek@vz Pregled postova
1) Majko mila Iggy kak ti se da...znaš onu "pametniji popušta"?
Dam ti ja materijale za ispit pa ti vidi, bit ćeš na forumima za ispitivanje utjecaja vlage na uzgoj krastavaca u Gvatemali, a ne Pcekspertu...
__________________
Igor Batinic
Old Iggy je offline