View Single Post
Staro 12.12.2011., 15:51   #56
Burko
Osobni opis - pitaj me
Moj komp
 
Burko's Avatar
 
Datum registracije: Jul 2008
Lokacija: Zagreb
Postovi: 2,313
Citiraj:
Autor Paske Pregled postova
Mom laičkom oku se činilo da se okupilo više djevojaka i žena koje jednostavno vole tehnologiju.

Sad dali ima iPhone, Gingrebread phone ili koji k*rac je manje bitno. Barem razumnim ljudima. Dječici koji se svako jutro ranije bude da izbroje nove dlake na "muškosti" ostaje preseravanje sa - vidi me kako sam cool jer imam Android based phone. Jer to nije telefon, to je PLATFORMA. Sa tim mogu upravljati space shuttelom.


Isto vrijedi za komentare - ako nema SLi/CF to nije gamerica.


Osobno sam uživao u društvu više što žena što djevojaka koje su geekovi. To ne znaći da radi kao sys admin. Već da jednostavno voli tehnologiju, informatiku i naravno gaming.


Pozdravljam ovakve skupove. Jer se mlade dame većinoma stide svojeg hobija. Većinoma zbog stigme muške populacije, jer compovi su muška posla. Ja recimo šalama tipkam, a čelom koristim touch screen. Kao pravi muškarac ! Kad vidim da netko ima Apple računalo, odmah palicom po rebrima. Đubre ima više novaca i manje potrebe nego ja, kak se samo usuđuje.
sve 5 ako je ovako, iako sumnjam...... kao i masa stvari, da se recimo napravi geek muska vecer, bas bi ovdje sa pce-a epika dobila jebene pozivnice, hej..... mozda poneki ok, slazem se, ali prije bi dobio đuro gavrilovic đunior jednu nego razor, jer đuro - moze i zna kako dobiti.......
__________________
Hey love crusader, I want to be your space invader. For you I will descend the deepest moon crater. I is most stronger than darth vapor.
Obey me, I is your new dictator. For you is Venus, I am Mars. With you I is more richer than all the czars. Make a wishes on a shooting stars, then for you I will play on my cosmic guitars!

Burko je offline   Reply With Quote