View Single Post
Staro 02.11.2017., 12:49   #70
TopProdaja.eu
Registered User
 
TopProdaja.eu's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2017
Lokacija: Rijeka
Postovi: 18
Citiraj:
Autor Ivic@ Pregled postova
Naručio prije par mjeseci TFX napajanja za pc za firmu (ne moju), stigla 2 kom. u roku 20ak dana, iako je bilo 7-10 dana rok isporuke. Sada mi zatrebala opet ta ista napajanja pa naručio još 3 rok isporuke oko 2 tjedna mi odgovarao, uplatili im 26.9 do danas nakon više od mjesec dana ni N od napajanja, ako odgovore na mail odgovore za tjedana dana itd. ili ne odgovore, pa su mi javili da moje narudžbe uopće nema tj. da ju nemogu pronaći, ulogao se na webshop i poslao screenshot narudžbe prije par dana nikakvog odgovora, danas poslao opet ujutro što je sa napajanjima ako nemogu isporučiti da vrate uplaćeno evo do 14:40 nikakvog odgovora, ovo je 2 i zadnja narudžba, da bar odgovore na mail ili provjere gdje je zapelo i jave ovako ništa i napajanja nigdje, telefoni isključeni, uz ovakvo ponašanje ne preporučujem ikome da naručuje išta i da je 100kn manja cijena nečega, katastrofa
Poštovani Ivica. Molimo da se javite korisničkoj podršci na mail info@topprodaja.eu. Telefoni su promijenjeni jer smo prelazili na drugog operatera. Siguran sam da će vaš problem biti riješen kao što i svakom drugom kupcu izađemo u susret. Hvala
TopProdaja.eu je offline   Reply With Quote